Как PedalBox ускорял Kia Sorento - Атлас Тюнинг
Loading...
0%

Как PedalBox ускорял Kia Sorento


16.12.2023

ПедальБокс на Тойота Хайлакс

Как PedalBox ускорял Kia Sorento

Наш клиент на Kia Sorento 2018 года выпуска очень переживал как за конечный результат эффективности, так и за вопрос гарантии на автомобиль. После длительных и подробных консультаций владелец принял правильное решение и установку доверил нашему партнерскому СТО в Киеве. Первым решением, установленным на Киа Соренто 2,2 дизель 200 лс, стал бустер педали газа ПедальБокс от ДТЕ-системс (PedalBox from DTE-systems). В результате монтаж блока ускорения был произведен максимально корректно, и владелец выехал на тест-драйв.

Что примечательно — сразу после выезда вместе с мастером по установке, владелец отметил резвый отклик педали!

Проблема вялой педали газа решена полностью на Киа Соренто

Ниже публикуем полный отзыв владельца автомобиля.

Різницю в їзді відчутна. Машина реагує на натискання педалі газу, в різних режимах по своєму. Краще відчуваєш машину. Мене попередили, що в русі переключати режими не рекомендовано. Зрозумів. Міняю режим тільки перед рухом, на працюючому двигуні.

В даний час режим «спорт», в середній настройці. Для міста, дуже комфортно. Ще тестую в режимі «спорт», з плюсом. Мені подобається. Для різниці, відключав бустер, відчутно і дуже відчутно.

Прийшов до висновку, що коли змінюєш режим на бустері, паралельно треба змінювати режим і на автомобілі. Пробував, якщо авто в режимі «еко», а бустер у режимі «спорт», то двигун працює наче в натяжку, гуде, а толку мало. Але з часом я зрозумів, чому мені здається, що двигун працює голосніше — в заводській настройці жмеш на педаль, авто трохи думає, а потім реагує, а тут відразу, тому і здається голосніше.

Слідкую, чи збільшиться витрата пального. Мені здається, що двигун почав працювати голосніше, а може я і помиляюсь. Коли авто в звичайному режимі, а бустер в режимі спорт, супер. Буду їхати за місто, протестую авто в режимі «спорт», а бустер в режимі «спорт+». Вчора тестував авто режимі «спорт+». Мені, ну дууууже сподобалось. Для порівняння, виключив бустер, і їхав у заводському режимі «спорт». Різниця вразила. Я, в захваті. Що ціково, прискорення відчувалось і після 120 км.ч., що не було у заводському режимі…

Спасибо большое владельцу за подробный отчет, который нам писали на протяжении 7 дней!

Kia Sorento и PedalBox

 


 

Полный ассортимент тюнинг-комплектов для Киа Соренто представлен в КАТАЛОГЕ.